آراد برندینگ
خانه / گلوکز / خرید اینترنتی گلوکز مایع شهدینه آران

خرید اینترنتی گلوکز مایع شهدینه آران

خرید اینترنتی گلوکز مایع از کارخانه شهدینه آران از طریق این سایت انجام می شود. کارخانه شهدینه آران اصفهان تولید کننده قدیمی و با سابقه گلوکز مایع از گندم می باشد. خرید اینترنتی گلوکز و سایر محصولات کارخانه شهدینه آران به سادگی از طریق سایت نشاسته ایران امکان پذیر می باشد.

شربت گلوکز چیست

گلوکز شکر ساده ایست که در همه غلات ذخیره سازی شده است. این شکر را در کارخانه به صورت نشاسته استخراج می کنند و سپس شربت گلوکز را به دو روش شیمیایی و آنزیمی از نشاسته تولید می کنند.
به فرآیند تولید گلوکز از نشاسته در اصطلاح هیدرولیز می گویند. همانطور که گفته شد عمل هیدرولیز از دو روش قابل انجام می باشد که گلوکز تولید شده از روش آنزیمی به دلیل عدم استفاده از مواد شیمیایی کیفیت بهتری دارد.

خرید اینترنتی گلوکز

انواع گلوکز در بازار ایران

گلوکز در بازار در انواع مختلفی در اختیار خریداران قرار دارد. اگر از نظر منبع تولید بخواهیم به این موضوع بپردازیم دو دسته کلی

  • گلوکز ذرت
  • گلوکز گندم

مورد بحث قرار می گیرد. اما از نظر شکل ظاهری این شیرین کننده به

  • گلوکز مایع
  • گلوکز پودری

تقسیم بندی می شود.
آنچه به صورت عمده و بیشتر در بازار ایران مورد استفاده قرار می گیرد گلوکز مایع می باشد.

خرید اینترنتی گلوکز

تفاوت گلوکز مایع ذرت و گلوکز مایع گندم در چیست؟

اصلی ترین تفاوت در شکل ظاهری این دو گلوکز می باشد. محصول به دست آمده از ذرت بی رنگ و شفاف بوده در حالی که گلوکز مایع گندم کمی زرد رنگ می باشد. به همین دلیل در مواردی که احتمال تاثیر گذاری رنگ گلوکز بر ظاهر ماده غذایی زیاد باشد از گلوکز ذرت که بی رنگ است استفاده می شود.

در زمینه سایر مشخصات، این دو ماده تفاوت چندانی با یک دیگر ندارند.

قیمت روز گلوکز مایع

قیمت روز گلوکز مایع برای خریداران عمده این محصول بسیار با اهمیت می باشد. در همین زمینه لیست قیمت زیر را برای اطلاع شما عزیزان قرار داده ایم.

در مورد بعضی از محصولات به قیمت های ذکر شده در بالا مقدار ۹ درصد مالیات بر ارزش افزوده نیز اضافه می شود.

مراکز فروش گلوکز مایع

مرکز فروش گلوکز مایع به صورت عمده این سایت می باشد. کارگاه های تولیدی، کارخانه ها و مراکز پخش از جمله مشتریان خرید گلوکز مایع به صورت عمده می باشند. اما خریدارانی که احتیاج به مقدار کمی از این ماده دارند می توانند به مراکز عرضه و فروش لوازم قنادی مراجعه نمایند.

خرید اینترنتی گلوکز

فروش عمده گلوکز معمولا در حجم بالا و بر حسب تناژ انجام می شود. این سفارشات به صورت تانکری و یا گالنی بسته بندی می شوند. خریدارنی حجم مصرف گلوکز آن ها بالاست و برای نگهداری گلوکز منبع در اختیار دارند، این محصول را به صورت تانکری خریداری می کنند.

کاربرد گلوکز مایع

گلوکز مایع گندم شهدینه آران اصفهان را می توانید در تولید بسیار از مواد غذایی به عنوان جایگزین شکر مورد استفاده قرار دهید. این ماده با قدرت شیرین کنندگی تقریبا برابر با شکر اما با قیمتی کمتر از آن در اختیار شما عزیزان قرار داد.

بخشی از کاربرد و موارد استفاده گلوکز مایع به شرح زیر می باشد:

  • تولید آبنبات
  • تولید گز
  • تولید مربا
  • تولید کیک و شیرینی
  • تولید سوهان
جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
آمیلوم
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09120164851
شماره ثابت: 95111558-021
شماره فکس: 89787131-021

مطلب پیشنهادی

مرکز خرید گلوکز زر ارگانیک به صورت عمده در تهران

خرید گلوکز زر به صورت  عمده  و اینترنتی واسطه ها را کم‌کرده و باعث شده تا خریداران محترم محصول را با هزینه مناسب تر و در زمان کمتر درب منزل تحویل بگیر

کانال آمیلوم