آراد برندینگ
خانه / نشاسته ذرت / صادر کننده نشاسته ذرت به کشور های منطقه

صادر کننده نشاسته ذرت به کشور های منطقه

صادر کننده نشاسته ذرت آماده همکاری با خریداران نشاسته در کشور های منطقه می باشد. نشاسته ذرت ایرانی با کیفیت بالا مناسب جهت صادرات می باشد. چنانچه خریدار نشاسته ذرت جهت صادر کردن به هر نقطه از جهان هستید با ما در تماس باشید.

برای خرید نشاسته ذرت با کیفیت جهت صادرات باید به دنبال بهترین محصول موجود در بازار بود. بازار های صادراتی همواره به دنبال اجناس با کیفیت هستند پس در ادامه با ما همراه باشید تا کمی در مورد نشاسته ذرت و تولید این محصول در ایران با شما صحبت کنیم.

تولید نشاسته از ذرت

صادر کننده نشاسته ذرت

به طور کلی در دنیا نشاسته را از غلاتی مانند گندم، ذرت، سیب زمینی و تاپیوکا استخراج می کنند. نشاسته از جمله موادی است که در تولید بسیاری از محصولات غذایی، شیمیایی و صنعتی کاربرد دارد و به عنوان ماده اولیه اصلی به کار برده می شود.

تولید نشاسته از ذرت به دو روش انجام می شود که روشی که بیشتر مورد استفاده قرار گرفته، آسیاب خیس نامیده می شود. در این روش دانه های ذرت را بعد از خیساندن آسیبا می کنند و سپس به وسیله سپراتور نشاسته موجود در آن را از جرم ذرت جداسازی می کنند.

شرکت های تولید کننده نشاسته ذرت

صادر کننده نشاسته ذرت

تعداد کارخانه ها و واحد های تولید کننده نشاسته و مشتقات آن در کشور ما به حدود ۳۸ عدد می رسد که تقریبا ۸ واحد در زمینه تولید نشاسته ذرت فعال هستند. سابقه تولید نشاسته ذرت در ایران به حدود سال های دهه ۷۰ بر می گردد که از آن زمان تا کنون ما شاهد پیشرفت و رشد این صنعت بوده ایم به طوری که محصولات تولید شده در این کارخانه ها شامل انواع نشاسته و مشتقات ذرت به کشور های دیگر نیز صادر می شوند.

اسامی تعدادی از کارخانه های تولید کننده نشاسته در ایران به شرح زیر می باشد:

 • زر فروکتوز
 • فروکتوز ناب
 • زرین ذرت
 • مهشاد
 • گلشهد
 • گلوکوزان

این واحد ها تولید کننده انواع نشاسته و شیرین کننده های مربوط به ذرت می باشند.

قیمت خرید نشاسته ذرت

قیمت خرید نشاسته ذرت برای مصرف در داخل و یا صادرات کمی با یکدیگر تفاوت دارد اما به طور کلی در یک حد هستند. قیمت نشاسته ذرت در حال حاضر در لیست قیمتی که در ادامه مشاهده می کنید اعلام شده است. از آن جایی که ماده اولیه تمام تولید کننده ها به صورت دولتی خریداری می شود، قیمت تمام شده محصولات کارخانه ها نیز در یک بازه قرار دارند.

لیست قیمت نشاسته در این سایت به صورت مرتب به روز رساتی می شود اما اگر در مورد قیمت روز محصول سوالی داشتید کافیست تا با ما در تماس باشید.

نشاسته فوق تصفیه ذرت

یکی از انواع نشاسته های موجود در بازار را می توان نشاسته ذرت فوق تصفیه دانست که بسیار کارایی و کاربرد زیادی در صنایع مختلف دارد.
این نشاسته بسیار یک دست، دارای رنگ سفید و کاملا بدون بو باید باشد و چنانچه در هر یک از موارد گفته شده دارای ناخلصی و یا بود باشد یعنی محصول کیفیت مناسب و مرد نظر برای صادرات را ندارد.

صادر کننده نشاسته ذرت

نشاسته فوق تصفیه ذرت در دو نوع خوراکی و صنعتی تولید می شود که تفاوت عمده آن ها را می توان در میزان بار میکروبی و یا همان آلودگی آن ها دانست. از نشاسته فوق تصفیه ذرت در موارد زیر استفاده می کنند:

 • لبنیات
 • کیک و کلوچه
 • مواد پروتئینی
 • بیسکوئیت
 • ناگت
 • کارتن سازی
 • چسب سازی

و خیلی موارد دیگر.

بخش زیادی از نشاسته تولید شده در کارخانه ها تبدیل به گلوکز می شود که این ماده نیز در صنعت کاربرد های مختلف و بسیار زیادی دارد.

صادر کننده نشاسته ذرت

صادر کننده نشاسته ذرت

مجموعه آمیلوم به عنوان صادر کننده نشاسته ذرت ایران به کشور های مختلف در این زمینه فعالیت می کند. ما در این مجوعه تلاش می کنیم تا محصولات با کیفیت ایرانی را به بازار های جهانی معرفی کنیم.

انواع نشاسته ایرانی که شامل نشاسته ذرت، نشاسته گندم و نشاسته سیب زمینی می باشد در این مجموعه آماده فروش و صادرات به کشور های دیگر می باشد. خرید نشاسته برای صادرات در حال حاضر بسیار آسان و با قیمت مناسب امکان پذیر می باشد. در صورت درخواست خریدار تمامی کار های گمرکی و پلمپ محموله توسط این مجموعه انجام می شود.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
آمیلوم
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09120164851
شماره ثابت: 95111558-021
شماره فکس: 89787131-021

مطلب پیشنهادی

فروش نشاسته گندم

فروش نشاسته سیب زمینی ایرانی در ترکیه

فروش نشاسته صادراتی ایرانی در ترکیه از طریق سایت بازار نشاسته انجام می شود. نشاسته …

کانال آمیلوم