آراد برندینگ
خانه / نشاسته ایرانی / صادر کننده نشاسته گندم ایرانی به تاجیکستان

صادر کننده نشاسته گندم ایرانی به تاجیکستان

صادر کننده نشاسته گندم ایرانی محصولات خود را به تاجیکستان و دیگر کشور ها صادر می کند. کیفیت بالای نشاسته ایرانی باعث شده تا مشتریانی در دیگر کشور ها داشته باشد. نشاسته گندم ایرانی را می توانید در بسته بندی کیسه ای و بهداشتی برای صادرات از این مجموعه خریداری کنید.

تولید کنندگان نشاسته گندم در ایران

تولید هر محصول در حجم بالا و عمده باعث رونق اقتصاد هر کشوری می باشد. در ایران نیز کارخانه های زیادی در زمینه های مختلف فعالیت می کنند و محصولات متنوعی را به بازار عرضه می کنند.
یکی از این محصولات که هخود به عنوان ماده اولیه برای تولید دیگر محصولات مورد استفاده قرار می گیرد نشاسته است. نشاسته در کشور ما در انواع مختلف گندم، ذرت و سیب زمینی تولید می شود.

صادر کننده نشاسته گندم

از نظر مقدار و حجم تولید در بین نشاسته ها، نشاسته گندم رتبه اول را در بین این محصولات دارا می باشد. این حجم بالا باعث شده تا ما شاهد صادرات نشاسته گندم ایرانی به کشور های دیگر باشیم.

تولید کنندگان نشاسته در ایران در استان ها و شهر های مختلف کشور واقع شده اند، این پراکندگی باعث شده تا دسترسی همه مردم و صنایع به تولید کننده نشاسته گندم به راحتی امکان پذیر باشد.

اسامی برخی از معروف ترین تولید کنندگان نشاسته گندم در ایران به شرح زیر می باشد:

  • شهدینه آران
  • آرد آذین
  • فرادانه
  • گناباد
  • خوشه زرین
  • خوشه فارس
  • گل یاس

صادر کننده نشاسته گندم

این کارخانه ها در استان ها خراسان، فارس، اصفهان و تهران واقع شده اند. به تازگی نیز در استان های آذربایجان شرقی و لرستان نیز واحد های تولیدی نشاسته گندم شروع به فعالیت کرده اند.

قیمت فروش عمده نشاسته گندم صادراتی

تعیین قیمت فروش هر محصول چه برای فروش در داخل کشور و چه برای فروش به کشور های دیگر و صادرات، از مهم ترین عوامل جذب مشتری می باشد. اطلاع از قیمت روز فروش نشاسته گندم نیز همواره موضوع با اهمیت برای اشخاص مصرف کننده این ماده بوده است.

در همین راستا لیست قیمت روز فروش انواع نشاسته را برای شما عزیزان در ادامه مطلب قرار داده ایم.

صادر کننده نشاسته گندم ایرانی

رشد و پیشرفت اقتصادی در هر کشور وابسته به صادرات محصولات مختلف در آن کشور می باشد. هرچه حجم صادرات در کشوری بالاتر باشد درآمد آن کشور بیشتر و به طبع آن وضعیت اقتصادی در آنجا بهتر خواهد شد.

صادر کننده نشاسته گندم

نشاسته به عنوان محصولی که کاربرد های فراوانی در صنایع مختلف غذایی و شیمیایی هر کشوری دارد قابلیت این را دارد که علاوه بر مصرف در داخل کشور، به دیگر کشور ها نیز صادر شود.
صادرات نشاسته ایرانی به کشور های مختلف در سال های اخیر با افزایش روبرو شده است و این موضوع در ایام اخیر به دلیل افت ارزش ریال در برابر دیگر ارز ها بیشتر شده است.

مجموعه آمیلوم با همکاری با بهترین و موفق ترین تولید کنندگان نشاسته در ایران آماده صادرات این محصول به کشور های دور و نزدیک می باشد.

عمده فروشی نشاسته گندم در ایران

همانطور که گفته شد نشاسته در بسیاری از محصولاتی که شما عزیزان هر روز آن ها را مصرف می کنید استفاده می شود. این کارایی متنوع و بالا باعث شده تا مصرف کنندگان نشاسته به دنبال خرید نشاسته گندم به صورت عمده از تولید کننده آن باشند تا این محصول با قیمت مناسب تری به دست آن ها برسد.

صادر کننده نشاسته گندم

خرید عمده نشاسته در ایران از طریق راه های مختلف امکان پذیر می باشد که مراجعه به بازار و مراکز فروش عمده غلات یکی از این راه ها می باشد. راه دیگر و ساده تری برای تهیه نشاسته گندم به صورت عمده و در حجم بالا وجود دارد و آن استفاده از اینترنت و خرید اینترنتی نشاسته می باشد.

مجموعه آمیلوم با بهره گیری از اینترنت و در دسترس بودن برای عموم خریداران، در زمینه فروش انواع نشاسته به صورت عمده در ایران فعالیت می کند. چنانچه شما نیز از جمله خریداران و مصرف کنندگان نشاسته هستید می توانید خرید خود را به صورت اینترنتی و با قیمت کارخانه از طریق این مجموعه انجام دهید.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
آمیلوم
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09120164851
شماره ثابت: 95111558-021
شماره فکس: 89787131-021

مطلب پیشنهادی

فروش نشاسته گندم

فروش نشاسته سیب زمینی ایرانی در ترکیه

فروش نشاسته صادراتی ایرانی در ترکیه از طریق سایت بازار نشاسته انجام می شود. نشاسته …

کانال آمیلوم