آراد برندینگ
خانه / گلوکز / خرید گلوکز مایع زر فروکتوز با قیمت مناسب

خرید گلوکز مایع زر فروکتوز با قیمت مناسب

خرید گلوکز مایع زر با قیمت مناسب و کیفیت بالا از طریق این سایت انجام می شود. گلوکز یکی از محصولات تولیدی این کارخانه است که شما عزیزان می توانید جهت خرید از طریق این سایت اقدام نمایید.

در این مطلب کمی درباره پالایشگاه غلات زر هشتگرد با شما صحبت می کنیم و در آخر در مورد نحوه خرید محصولات خواهیم گفت.

پالایشگاه غلات زر هشتگرد

به کارخانه های فرآوری دانه های ذرت در اصطلاح پالایشگاه می گویند و در ایران تعدادی از این واحد های صنعتی مشغول به قعالیت می باشند. یکی از بزرگترین و فعال ترین این پالایشگاه ها در هشتگرد کرج قرار دارد. این واحد صنعتی را با نام زر فروکتوز می شناسند.

خرید گلوکز مایع

پالایشگاه غلات زر هشتگرد محصولات متنوعی از ذرت تولید می کند که تعدادی از آن ها را در زیر نام می بریم:

  • سبوس ذرت
  • مالتودکسترین
  • گلوکز مایع
  • نشاسته ذرت

این محصولات به عنوان اصلی مواد اولیه در صنعت غذایی و غیر غذایی کاربرد های بسیاری دارند به همین دلیل وجود این پالایشگاه ها در هر کشور ضروری می باشد.

قیمت گلوکز مایع زر

همان طور که گفته شد گلوکز یکی از محصولات تولید شده در پالایشگاه غلات زر هشتگرد می باشد. این شیرین کننده با قیمت ارزانی که نسبت به شکر دارد کارایی و کاربرد زیادی در صنعت غذایی دارد به همین دلیل خرید گلوکز مایع با قیمت مناسب یکی از دغدغه های اصلی برای مصرف کننده می باشد.

خرید گلوکز مایع

در ایام اخیر قیمت تمام شده همه محصولات با نوساناتی روبرو شده است که ذرت و گلوکز نیز شامل این نوسانات شده اند! گلوکز در سال ۹۷ با قیمت ۳۰۰۰ تومان برای هر کیلوگرم فروخته می شد که به این قیمت باید هزینه گالن های پلاستیکی را نیز اضافه نمایید.

خرید گلوکز مایع زر فروکتوز

خرید گلوکز مایع زر فروکتوز از طریق مجموعه آمیلوم به راحتی امکان پذیر می باشد. این مجموعه به عنوان عامل فروش مستقیم کارخانه زر فروکتوز فعالیت می کند و محصولات را با قیمت مصوب کارخانه به دست مصرف کننده می رساند.
امکان خرید گلوکز در گالن های ۴۵ کیلوگرمی و یا تانکر های ۲۲ تنی وجود دارد که بنا به صلاح دید خریدار قابل تغییر می باشد. کلیه سفارشات به همه نقاط کشور ارسال می شوند و خریداران بابت این موضوع هیچ گونه نگرانی نداشته باشند.

جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد نحوه خرید و قیمت روز این محصول می توانید با کارشناسان ما در این مجموعه تماس بگیرید.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
آمیلوم
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09120164851
شماره ثابت: 95111558-021
شماره فکس: 89787131-021

مطلب پیشنهادی

لیست قیمت خرید گلوکز مایع گالنی با مرغوبیت بالا

گلوکز مایع از سری محصولات بسیار مهمی است که در قنادی ها و مراکز تولید پخت انواع شیرینی، کیک و بیسکوئیت از آن استفاده و بهره می برند. یکی از روش های فروش گلوکز م

کانال آمیلوم