آراد برندینگ
خانه / نشاسته تاپیوکا / فروش فوق العاده نشاسته تاپیوکا غذایی

فروش فوق العاده نشاسته تاپیوکا غذایی

نشاسته تاپیوکا غذایی را می توانید با بهترین قیمت و به صورت مستقیم از این سایت تهیه نمایید. خرید مستقیم از وارد کننده باعث صرفه جویی در هزینه های شما خریدار عزیز می شود.

در صورتی که قصد خرید نشاسته تاپیوکا را دارید در ادامه با ما همراه باشید تا درباره این نشاسته با شما صحبت کنیم.

گیاه کاساوا منبع مناسب نشاسته

غلات منابع بسیار خوبی برای تامین نشاسته مورد نیاز انسان می باشند. یکی از غلاتی که به شدت مورد توجه انسان قرار گرفته است گیاه کاساوا می باشد. این گیاه که در مناطقی با آب و هوای مرطوب و شرجی رشد می کند دارای ریشه های بزرگ و حجیم می باشد.
همانطور که می دانید محل ذخیره شدن نشاسته در غلات در ساقه و یا ریشه آن ها می باشد و در مورد گیاه کاساوا، ریشه محل دخیره شدن نشاسته می باشند.

نشاسته تاپیوکا غذایی

بزرگ ترین تولید کننده و پرورش دهنده گیاه کاساوا در دنیا کشور نیجریه می باشد که مقام نخست تولید نشاسته تاپیوکا را نیز به خود اختصاص داده است اما کشور های دیگری مانند تایلند نیز از جمله تولید کنندگان این نشاسته محسوب می شوند.

انواع نشاسته تاپیوکا

نشاسته تاپیوکا که در بعضی مواقع به آن نشاسته کاساوا نیز می گویند در کارخانه ابتدا به صورت خام تولید می شود. در بعضی شرایط کاری و تولیدی لازم است که ما نشاسته ای با قابلیت های خاص مانند حل شوندگی در آب سرد و یا ایجاد کننده مقدار زیاد تری غلظت داشته باشیم. در این مواقع در کارخانه مقداری تغییرات در نشاسته خام ایجاد می کنند که در اصطلاح به این فرآیند اصلاح کردن نیز می گویند.
بنابراین نشاسته تاپیوکا در نوع خام و اصلاح شده در کارخانه تولید می شود که نوع اصلاح شده آن شامل چندین نشاسته با کد شناسایی های مختلف می باشد که هر کد برای یک هدف خاص مناسب می باشد.

واردات نشاسته تاپیوکا

همان طور که گفته شد گیاه کاساوا در مناطق با آب و هوای شرجی و مرطوب رشد می کند و از آن جایی که شرایط گفته شده در کشور ما وجود ندارد بنابراین تولید نشاسته تاپیوکا نیز در کشور ما امکان پذیر نیست.

نشاسته تاپیوکا غذایی

به همین دلیل این نشاسته توسط شرکت های بازرگانی در حجم بالا به کشور وارد می شود. نزدیک ترین کشور تولید کننده نشاسته تاپیوکا به ایران تایلند می باشد و می توان گفت که تمام نشاسته تاپیوکا موجود در ایران تولید تایلند است به همین دلیل در بازار به نشاسته تاپیوکا، نشاسته تایلندی نیز گفته می شود.

فروش نشاسته تاپیوکا غذایی

خرید و فروش مواد اولیه در بازار به صورت عمده انجام می شود و از آن جایی که نشاسته نیز یکی از اصلی ترین مواد اولیه صنایع گوناگون غذایی و غیر غذایی می باشد باید به صورت عمده تهیه شود.
بهترین و مطمعن ترین راه برای خرید عمده، مراجعه به تولید کننده یا وارد کننده اصلی کالا می باشد. در مورد نشاسته تاپیوکا شرکت آمیلوم به عنوان وارد کننده اصلی نشاسته تاپیوکا غذایی در ایران فعالیت می کند و شما عزیزان می توانید با خیال آسوده نشاسته مورد نیاز خود را از این مجموعه تهیه نمایید.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
آمیلوم
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09120164851
شماره ثابت: 95111558-021
شماره فکس: 89787131-021

مطلب پیشنهادی

فروش نشاسته تاپیوکا با آنالیز مخصوص در ایران

فروش نشاسته تاپیوکا به همراه بهترین آنالیز و با قیمت مناسب از طریق سایت فروشگاه …

کانال آمیلوم