آراد برندینگ
خانه / نشاسته ایرانی / مرکز پخش نشاسته سیب زمینی ایرانی

مرکز پخش نشاسته سیب زمینی ایرانی

نشاسته سیب زمینی ایرانی را می توانید به صورت عمده از این سایت خریداری نمایید. پخش مستقیم از کارخانه و قیمت فروش عمده از مزایای خرید نشاسته سیب زمینی ایرانی از این سایت می باشد.

انواع مختلفی از نشاسته به صورت عمده در ایران تولید می شوند که نشاسته سیب زمینی یکی از آن ها می باشد. اگر قصد خرید این نشاسته را دارید ادامه متن را با دقت بخوانید.

تولید نشاسته سیب زمینی در ایران

عمر صنعت تولید نشاسته در ایران حدود ۹۰ سال می باشد که ابتدا با تولید نشاسته گندم آغاز شد. بحث ما درباره تولید نشاسته سیب زمینی می باشد بنابراین باید گفت که عمر این صنعت به کمتر از ۳۰ سال پیش بر می گردد.

نشاسته سیب زمینی ایرانی

صنایع تبدیلی الوند در استان همدان با تولید انواع نشاسته سیب زمینی توانسته به عنوان تنها واحد تولید کننده نشاسته سیب زمینی در خاورمیانه شناخته شود. این واحد صنعتی در دهه ۷۰ افتتاح شده است و در طی سال های گذشته ما شاهد تولید انواع نشاسته سیب زمینی با کیفیت ممتاز و مرغوب در این کارخانه بوده ایم به طوری که بخش زیادی از تولیدات این کارخانه به کشور های منطقه از جمله ترکیه صادر می شود.

انواع نشاسته سیب زمینی ایرانی

همان طور که پیش تر به گفتیم تولید نشاسته سیب زمینی به صورت صنعتی در ایران در کارخانه نشاسته سیب زمینی الوند همدان انجام می شود اما باید این نکته را به شما عزیزان بگوییم که نشاسته سیب زمینی در کارخانه های دیگری نیز تولید می شود ولی به عنوان ضایعات خط تولید نه محصول اصلی!
کارخانه هایی که از سیب زمینی در تولیدات خود استفاده می کنند مانند کارخانه های تولید کننده چیپس و یا سالاد الویه که سیب زمینی یکی از مواد اولیه اصلی آن ها می باشد از این دسته هستند.

نشاسته سیب زمینی ایرانی

نشاسته سیب زمینی به عنوان ضایعات خط تولید این کارخانه ها از آن جدا سازی می شود اما این نشاسته با نشاسته ای که در کارخانه الوند تولید می شود تفاوت های زیادی دارد که اصلی ترین این تفاوت ها داشتن رطوبت در آن ها می باشد.
اگر بخواهیم انواع نشاسته سیب زمینی ایرانی را نام ببریم لیست ما این گونه خواهد بود:

  • نشاسته سیب زمینی خوراکی
  • نشاسته سیب زمینی صنعتی
  • نشاسته سیب زمینی پری ژلاتینه
  • نشاسته سیب زمینی صنعتی مرطوب

که مورد آخر همان نشاسته ضایعاتی کارخانه های دیگر می باشد.

خرید نشاسته سیب زمینی ایرانی به صورت عمده

نشاسته سیب زمینی ایرانی در بازار خرید و فروش مواد اولیه به خوبی شناخته شده می باشد. از آن جایی که قیمت محصولات وارداتی به شدت بالا رفته و امکان تهیه آن برای بسیاری از مصرف کننده ها وجود ندارد، در حال حاضر تقاضا برای خرید نشاسته سیب زمینی ایرانی با افزایش روبرو شده است.
خرید نشاسته سیب زمینی به صورت عمده می تواند باعث کاهش قیمت تمام شده محصول برای هر تولید کننده ای بشود بنابراین اگر شما نیز تمایل به تهیه این ماده اولیه ارزشمند دارید می توانید با کارشناسان ما در تماس باشید تا ضمن اطلاع از قیمت روز محصولات، از نحوه خرید آن ها نیز آگاهی پیدا کنید.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
آمیلوم
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09120164851
شماره ثابت: 95111558-021
شماره فکس: 89787131-021

مطلب پیشنهادی

خریدار نشاسته سیب زمینی الوند منحصر به فرد ارزان

نشاسته سیب زمینی در موارد گوناگونی کاربرد دارد. سیب زمینی الوند یکی از بهترن انواع سیب زمینی تولید شده در کشور می‌باشد. و لذا صنعتگران زیادی؛ خریدار نشاسته سیب

کانال آمیلوم