آراد برندینگ
خانه / نشاسته سیب زمینی / نمایندگی فروش نشاسته سیب زمینی داخلی

نمایندگی فروش نشاسته سیب زمینی داخلی

نمایندگی فروش نشاسته سیب زمینی در سراسر ایران انواع نشاسته خام و اصلاح شده را به تمام تولید کنندگان عرضه می کند. انواع نشاسته سیب زمینی چه تولید داخل و چه به صورت وارداتی توسط اصلی ترین نماینده توزیع نشاسته در شهرهای سمنان، تهران، مشهد، شمال، شیراز و… پخش و ارسال می گردد.

سیب زمینی و کاربرد آن

سیب زمینی در واقع نوعی سبزیجات است که دارای نشاسته است و به همین دلیل در دسته غلات نیز قرار می گیرد و کاربرد های بسیار مختلفی دارد و از این رو کارایی آن به ۲ بخش صنعت وغذا تقسیم می شود.

در بخش خوراکی از سیب زمینی، نشاسته سیب زمینی گرفته می شود و این محصول یکی از مهم ترین استفاده های سیب زمینی می باشد، چرا که نشاسته نیز دارای کاربرد های بسیار گسترده ای در بخش های صنایع غذایی، دارویی و صنعتی است.

جالب است بدانید که ایران اولین کشوری بود که به تولید سیب زمینی پرداخت و در حال حاضر حدود ۳۳۰ میلیون تن سیب زمینی در سراسر جهان به تولید و برداشت می رسد.

 

نشاسته سیب زمینی و کاربرد آن

همان طور که ذکر کردیم نشاسته سیب زمینی از خود سیب زمینی گرفته می شود به این صورت که آن را له و کوبیده می کنند و ماده سفید رنگ آن ( همان نشاسته است ) را جداسازی می کنند.

نشاسته سیب زمینی در انواع خام و اصلاح شده موجود می باشد و هر کدام کارایی های خاص خود را دارند.

اایجاد غلظت و تشکیل ژل از ویژگی های اصلی این محصول می باشد و به همین دلیل در تولید انواع نان صنعتی، کیک، کلوچه، انواع شیرینی و… استفاده می شود.

در صنایع کارتن سازی، مقوا و کاغذ سازی و همچنین در تولید زغال نشاسته سیب زمینی کاربرد دارد.

 

نماینده فروش نشاسته سیب زمینی وارداتی

سیب زمینی در سراسر جهان تولید می شود و در نتیجه نشاسته آن هم می تواند در بسیاری از کشورها نیز تولید شود و به همین دلیل ما تصمیم گرفته ایم که انواع نشاسته های داخلی و وارداتی را در اختیار تولید کنندگان عزیز در سراسر ایران قرار دهیم تا پاسخگوی هر نیازی باشیم.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
آمیلوم
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09120164851
شماره ثابت: 95111558-021
شماره فکس: 89787131-021

مطلب پیشنهادی

خریدار نشاسته سیب زمینی الوند منحصر به فرد ارزان

نشاسته سیب زمینی در موارد گوناگونی کاربرد دارد. سیب زمینی الوند یکی از بهترن انواع سیب زمینی تولید شده در کشور می‌باشد. و لذا صنعتگران زیادی؛ خریدار نشاسته سیب

کانال آمیلوم