آراد برندینگ
خانه / نشاسته تاپیوکا / قیمت نشاسته تاپیوکا خوراکی در بازار ایران

قیمت نشاسته تاپیوکا خوراکی در بازار ایران

قیمت نشاسته تاپیوکا موضوع مهمی است که هر خریدار به هنگام تهیه محصول به آن توجه خاصی می کند. برای اطلاع از قیمت نشاسته تاپیوکا در ایران می توانید با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

کارخانه های تولید مواد غذایی همواره به دنبال تهیه بهترین مواد اولیه برای تولیدات با کیفیت تر هستند یکی از این مواد اولیه که همیشه بازار خرید و فروش آن گرم است نشاسته تاپیوکا نام دارد. این نشاسته که از گیاه کاساوا به دست می آید در کشور هایی با هوای گرم و مرطوب تولید می شود و به همین دلیل تهیه آن در بازار ایران به قیمت روز ارز بستگی دارد. قبل از صحبت در مورد قیمت محصول کمی در مورد خواص و ویژگی های آن توضیح می دهیم.

گیاه کاساوا

یکی از محصولاتی که از دیرباز مورد استقبال انسان ها قرار گرفته است گیاه کاساوا می باشد.

ریشه های حجیم این گیاه منبع بسیار خوبی برای نشاسته و کربوهیدرات به شمار می روند و از آرد آن استفاده های بسیاری می شود. گیاه کاساوا در کشور های آمریکای لاتین و آفریقا کشت می شود. از محصولاتی که از این آرد به دست می آید می توان به نشاسته تاپیوکا اشاره کرد. به دلیل فراوان بودن این محصول در مناطق یاد شده، قیمت نشاسته تاپیوکا نیز مناسب و مورد قبول مصرف کنندگان است.

نشاسته تاپیوکا

نشاسته تاپیوکا

تاپیوکا از استخراج نشاسته موجود در ریشه گیاه کاساوا به دست می آید.

ریشه ها بعد از طی مراحل مختلفی نشاسته ای را که به صورت طبیعی در خود ذخیره کرده بودند را پس می دهند. شما می توانید این نشاسته را تحت نام های تاپیوکا، کاساوا، آرد یا نشاسته مانیوک تهیه کنید. نشاسته تاپیوکا در دو نوع نشاسته خام و نشاسته اصلاح شده شده تولید می شوند که هر کدام خواص مخصوص به خود را دارند.

کاربرد نشاسته تاپیوکا

این محصول هم کاربرد خوراکی و هم کاربرد صنعتی دارد.

در کشور ما بیشتر از کاربرد غذایی این نشاسته بهره می برند.برخی از این کاربرد ها را می توان به شرح زیر لیست کرد:

  • تولید اسنک
  • تولید انواع سس کچاپ
  • تولید انواع لبنیات
  • تولید انواع نان های حجیم
  • تولید انواع شیرینی جات

قیمت نشاسته تاپیوکا در بازار

نشاسته تاپیوکا در بازار قیمت ثابتی ندارد. دلیل این امر هم وارداتی بودن آن و وابستگی به نرخ روز ارز می باشد. این نشاسته در کشور ما نیز موارد مصرف زیادی دارد و مدتی است که به صورت عمده توسط تجار و بازرگانان وارد می شود. همان طور که گفته شد، قیمت نشاسته تاپیوکا در بازار ایران به عوامل بستگی دارد که مهم ترین آن قیمت روز ارز می باشد. بنابراین لازم است که قبل از انجام هر کاری ابتدا از قیمت روز این محصول آگاهی پیدا کنید.

خریدی آسان را با ما تجربه کنید!

منبع: بازار نشاسته

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
آمیلوم
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09120164851
شماره ثابت: 95111558-021
شماره فکس: 89787131-021

مطلب پیشنهادی

فروش نشاسته تاپیوکا با آنالیز مخصوص در ایران

فروش نشاسته تاپیوکا به همراه بهترین آنالیز و با قیمت مناسب از طریق سایت فروشگاه …

کانال آمیلوم